קרדיט Canva.com

ההחלטה על ניתוח בטן היא החלטה ענקית ומאוד אישית בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, ההליך מותאם לצרכים ולהעדפות של נשים וגברים עם מצבורי שומן גדולים ועור עודף באזור הבטן, ומתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים.

ייעוץ מקדים על ניתוח בטן

אנשים רבים נרגשים לגבי המראה החדש שלהם לאחר ניתוח בטן, אבל ההתרגשות מעולה גם בתהיות לגבי מאפייני ההליך, וחוסר הידע לקראת המצופה להם. לכן חשוב להיפגש לייעוץ ראשון עם המנתח לפני ההליך, כדי לקבל את כל המידע השלם על ההליך והתאמתו לצרכים שלכם.

סיבות לעבור ניתוח מתיחת בטן

ירידה משמעותית במשקל אצל גברים ונשים, והריון ולידה אצל נשים עלולים להוביל למצב של עודפי עור והפרדה של שרירי הבטן. מצב זה גם עלול להוביל להצטברות שאינה רצויה של שומן ירך וגב. רוב המטופלים בוחרים לעבור ניתוח בטן מכיוון שהם אינם יכולים לתקן את הבעיות הללו באמצעות תזונה ופעילות גופנית.

הניתוח מוביל להשטחת אזור הקיבה על ידי הסרת שומן לא רצוי בבטן והידוק עור נפול כך שהוא מונח מתוח וחלק. המנתח משיג זאת על ידי הסרת עודפי עור ושומן והידוק שרירי הבטן. די נפוץ לעבור שאיבת שומן גם מאזור הגב והירכיים, וכתוצאה מכך להשיג תוצאות של קו מותניים מפוסל יפה.

ביצוע הניתוח על ידי מיטב המומחים בתחום

זה נורמלי לחלוטין להרגיש גלים שונים של רגשות לקראת ניתוח בטן, אבל כאן במרכז אלונה שכטר בע"מ לכירורגיה פלסטית והליכים אסתטיים, יש לנו ותק משנת 2003 בתחום ומועדון לקוחות של למעלה מחמישים אלף מטופלים מרוצים, אנחנו שמחים להיות חלק מרשת התמיכה שלכם!

אנו עוזרים למטופלים לנווט הן בהיבטים הרפואיים והן בהיבטים הרגשיים של ניתוחים פלסטיים אלקטיביים מדי יום ביומו. אנו ממליצים לך ליצור קשר עם הצוות שלנו לקביעת פגישת ייעוץ במהלכה תוכלי לשאול את כל השאלות ולקבל את המידע השלם על ניתוח בטן ועל ההליכים האסתטיים הנוספים שתוכלי לעבור. הצוות המקצועי והמנתחים המוסמכים שלנו מבצעים ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים עם תוצאות מרהיבות ושיעורי שביעות רצון גבוהים. חייגו עוד היום
1-800-210-210

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here