קרדיט: pexels.com

לפאות אופנה ופאות רפואיות יש הבדלים משמעותיים. כימותרפיה יכולה להיות בעלת השפעות עמוקות ומתמשכות על חולי סרטן. אחת ההשפעות של הטיפולים היא קרקפת כואבת ורגישה. חולי סרטן המחפשים פאה רפואית בדרך כלל מחפשים פאה נוחה, מתאימה לראשם היטב. פאות רפואיות תוכננו במיוחד עבור אנשים עם הפרעות רפואיות כמו התקרחות או סרטן, ואילו פאות אופנה בדרך כלל חסרות בטנה ויכולות לשרוט את עור הקרקפת. במקרים בהם יש צורך להתאים פאה רפואית, חשוב לפנות למומחים בתחום במכון 'אור לשיער'.

מהי פאה רפואית?

פאות רפואיות מתאימות לחולים שעוברים כימותרפיה ואולי חווים מצבים רפואיים חמורים אחרים. מדובר בפאה ייחודית המיוצרת במיוחד עבור אנשים שחווים נשירת שיער עקב מצבים כמו התקרחות, סרטן או טיפולים רפואיים. טיפולים רפואיים שונים עלולים לגרום לנשירת שיער אצל גברים ונשים כאחד. הפאה הרפואית מתאפיינת בתחום זה ביצירתה המוקפדת על ידי מומחים ובהשפעתה הלא מגרה על הקרקפת. פאות רפואיות עשויות 100% שיער טבעי. הפאה הרפואית בולטת במראה הטבעי יוצא הדופן שלה, המתמזגת בצורה חלקה עם גוון העור והשיער של המטופל. הרכב הפאה הרפואית ואיכותה הגבוהה מבדילים אותה  משאר סוגי הפאות. תפקידה העיקרי של פאה רפואית הוא להסתיר נשירת שיער, לשפר את מראה השיער ולספק נוחות וביטחון.

התאמה אישית של פאות רפואיות

ניתן להתאים ולעצב פאות רפואיות כך שיתאימו לראש הלובש. אתם יכולים לבחור מתוך מגוון אפשרויות  מותאמות אישית על סמך מידת נשירת השיער או האזורים הספציפיים שאתם רוצים לכסות. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע כדי לקבל תבנית מדויקת של הראש לפני השקעה בפאה רפואית. מדידה מדויקת חשובה להבטחת ההתאמה והנוחות הטובים ביותר של המוצר לראש המטופל.

לאחר התפירה, הפאה הרפואית שלכם צריכה להכיל שיער באיכות גבוהה המציע חדירות אוויר ויציבות מצוינים בעת הזזת הראש. פאות רפואיות צריכות להשרות במטופל ביטחון, נוחות ויופי. על ידי התאמה אישית של הפאה הרפואית, גם בימים בהם אתם מרגישים פחות נוח תוכלו להפגין את האינדיווידואליות שלכם. להתאמת פאה איכותית לצרכים שלכם, אתם מוזמנים לקבוע פגישה במכון 'אור לשיער'.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here