קרדיט Canva

חשבון מוגבל נחשב למצב בעייתי עבור לקוח הבנק. ניתן למצוא מספר דרגות של הגבלה אשר נבדלות ביניהן בחומרתן. כל סיטואציה כזאת עלולה לייצור בעיות בהתנהלות מול הבנק. ההגבלה מדווחת לבנק ישראל וממנו אל כל הבנקים האחרים. משרד עורכי דין – מאיה לביא עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

חשבון מוגבל – בנסיבות שונות

חשבון מוגבל מקשה מאוד על הלקוח לנהל את ענייניו הכספיים השוטפים. היקלעות למצב מוגבל יכולה להיגרם בנסיבות שונות, ולרוב, עקב ניהול כושל של תזרים המזומנים השוטף בחשבון. כך בגלל טעויות בשיקול דעת, בגלל קשיים כלכליים שנוצרו עקב החלטות שגויות וכניסה למיזמים שאינם מוצלחים, נטילת הלוואות שלא ניתן לעמוד בהחזרים שלהן ועוד. ההכרזה מגיעה לאחר ששקים של הלקוח חוזרים בתדירות גבוהה ולאחר שהוא הוזהר מספר פעמים. ניתן למצוא שלוש דרגות חומרה. חשבון מוגבל, חמור או מיוחד. לכל סיטואציה קיימות הגבלות אחרות המחמירות ככל שהמצב מסתבך. לדוגמא: חשבון מוגבל הינו רק לחשבון שהוכרז ולא ליתר החשבונות השייכות ללקוח. הגבלה חמורה היא לכל החשבונות שלו. קיימים כללים נוספים המותאמים לכל מצב. הישארות במצב כזה משבשת כליל פעילויות עסקיות, ניהול של משק בית מסודר ועוד. במיוחד, כאשר אין אפשרות למשוך מזומנים בכספומט, מוגבלת הגישה לחשבון באינטרנט ועוד.

טיפול עורך דין

טיפול בתיק כזה נעשה בצורה מסודרת. עורך הדין יקבל את הנתונים והמסמכים לידיו, ילמד את התיק וינסה למצוא דרך לטיפול בו. הכוונה היא לשחרר את הלקוח מהמגבלות שהוטלו על חשבונו ועל הדרך לתדרך אותו להתנהלות זמנית עד לפתרון הבעיה. הצורך חשוב מאוד לטובת ניהול חיים נורמאטיביים, ובמקרה של עסקים, לטובת התפתחות עתידית מחודשת אפשרית.

משרד בעל מוניטין

משרד עורכי דין – מאיה לביא מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות מקיף וכולל ייעוץ, טיפול וליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר, מעיסוק בתחום כשכירה, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן וכדומה. היא תשמח לשרת אחרים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here