קרדיט: pexels.com

כל גדר של אתר בנייה יכולה לשמש גם שטח פרסומי. כאשר אנו הופכים את צדה החיצוני (הצד שפונה אל הרחוב) של הגדר לשטח פרסום הגדר הופכת לגדר מדברת. ניתן לצפות את הגדר במדבקות ויניל, שלטים ומודעות פרסום. אין סיבה שנסתפק בגדר אסכורית לבנה ואחידה כאשר ניתן לנצל את השטח למטרת פרסום. גדר מדברת מתאימה למיתוג של אתר הבנייה עם דגש על מכירת דירות, משרדים או חנויות במבנה החדש. הקבלן רשאי להחליט למכור את שטח הפרסום ולפרסם על הגדר מודעות מטעם הרשות המקומית או בעלי עסקים בסביבה. רוצים לקבל פרטים נוספים על גדר מדברת? חברת א.ג.ס גידור תכווין אתכם להתקנה מהירה של גדר תקנית ועמידה עם ערך מוסף, כל פתרונות הגידור מתבססים על טכנולוגיה חדישה ומיטב חומרי הגלם.

התקנת גדר מדברת עבור אתר בנייה

שטח פרסומי הוא מוצר מבוקש. אם יש לכם אתר בנייה שממוקם בלב שכונת מגורים או רחוב סואן – יש לכם הזדמנות להציב שילוט שיווקי. גדר מדברת מקדמת את המותג ובו זמנית גם תורמת לנראות של אתר הבנייה. כך למשל, על גבי גדר שמקיפה אתר בנייה של מגדל דירות יוקרה כדאי לפרסם הדמיות של דירות, תמונות של אטרקציות לדיירים, פרטי יצירת קשר עם אנשי המכירות, מבצעים והנחות. בעוד גדר איסכורית פשוטה מכערת את הרחוב, גדר מדברת מעוצבת הופכת את האתר אטרקטיבי ומעניין.

שימושים של הגדר המדברת

יותר ויותר רשויות מקומיות בוחרות להקיף אתרי בנייה ופיתוח אזורי עם הגדר המדברת החדשה. על גבי הגדר מתפרסמים אירועים, תמונות הדמיה של האתר, מידע תיירותי. עיריית ירושלים עיצבה לאחרונה גדר מדברת באזור העיר העתיקה עם תמונות של עיר דוד ומידע תיירותי. תיירים מכל רחבי העולם הצטלמו ליד הגדר והפיקו תועלת מהפרסום. בערים אחרות נהוג לפרסם על הגדר את התמונה של הפארק או המבנה שנמצא זה עתה בהקמה. שטח הפרסום שעל הגדר עשוי להביא תועלת גם לבעלי עסקים בסביבת אתר הבנייה. מעוניינים לקבל מידע נוסף על טרנד הגדר המדברת? צוות המומחים של א.ג.ס גידור ישמח לעמוד לשירותכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here