קרוז באירופה
צילום Pixabay

ישראלים רבים נוהגים לצאת לטיולים בחו"ל ויש בקרבם המעדיפים לעשות זאת באירופה. קיים מגוון רחב של טיולי חו"ל. קרוז באירופה מומלץ מאוד בגלל שהוא כולל נופש וגם מאפשר לטייל ולראות מקומות נבחרים ופופולאריים. ניתן למצוא מסלולי קרוז מגוונים היוצאים מנמל חיפה והמגיעים ליעדים אטרקטיביים בארצות שונות. כך לאיטליה, ליוון, לקפריסין, לרודוס, לקרואטיה ועוד. תכנון הקרוז מגלם בתוכו יתרונות רבים. השייט עצמו נערך בלילה ואילו העגינה נעשית ביום. כך, יכולים הנוסעים ליהנות ממתקני הספינה ולטייל טיולי יום היוצאים מנמלים דוגמת רומא, ונציה, פיראוס, וולוס, רודוס ועוד. כל יום טיול כזה הוא יום עשיר ועמוס באירועים. הוא מתבצע באוטובוסים מפוארים ובליווי של מדריכי טיול מנוסים. היעדים הם פופולאריים שחלקם הם אתרי מורשת של האו"ם דוגמת: מנזרי מטאורה ביוון, האקרופוליס באתונה, אתרי רומא וונציה ועוד.

בית מלון צף

הספינה עצמה היא למעשה בית מלון צף ברמה של  5 כוכבים ויותר. צוות גדול משרת את הנוסעים 24/7 ודרוך למלא, במידת האפשר, את משאלותיהם. על הספינה מתקני נופש רבים ובין היתר: בריכות, משטחי שיזוף, סאונות, מתקני ספא, חדרי כושר, מגרשי ספורט ועוד. הספינה מגישה ארוחות מושקעות לאורך כל היום. ארוחות בוקר, צהריים וערב, ובנוסף, ארוחת לילה עשירה מאוד. בין לבין יכולים האורחים ליהנות מדוכני מזון מהיר הפרוסים בנקודות שונות על הספינה. בערב יש הופעות שונות, סרטים, ערבי ריקודים וכדומה. מי שמעוניין יכול להיכנס ולהמר בקזינו ואחרים יכולים לרכוש מוצרים ללא מכס בחנות הדיוטי פרי. בספינה פינות רבות שניתן להתבודד בהן הרחק מההמולה הרבה, וכך, ניתן לבלות רגעים אינטימיים מול הנוף הנשקף מהחוף או הנוף הימי. ליהנות מהשקט, מהזריחות והשקיעות, מרחש הגלים ועוד.

טיולים ונופש

קרוז באירופה מתאים לאנשים מכל הגילאים, לזוגות, למשפחות מרובות ילדים, לחברים ממקום העבודה הבאים במאורגן לצורך מספר ימי גיבוש, וכמובן, גם לבודדים .כל אחד יכול למצוא את העיסוק המתאים לו ביותר. להורים לילדים זהו יכול להיות חופש אולטימטיבי בגלל שיש צוות בידור היכול להעסיק את הילדים החפצים בכך במשך מרבית שעות היום. כך, יכולים גם ההורים ליהנות מנופש פעיל, אבל גם מבילוי מרוכז עם בני המשפחה  היקרים להם. ניתן לבחור טיולי קרוז ארוכים אשר מגיעים ליעדים רבים מאוד, ואחרים, קצרים יותר אשר יספקו הנאה מרוכזת במספר ימים. בעונות הקיץ ובעונות טיול אטרקטיביות קיים ביקוש רב וכדאי להזמין די זמן מראש כדי לשריין מקום. ניתן לבחור תאים על הסיפון שנחשבים ליקרים יותר, ואחרים, זולים בבטן האוניה. קרוז באירופה מתאים איפה לכל כיס, ולכן, מועדף על רבים שאינם מעוניינים להוציא כסף רב. מומלץ לבחור בחברת קרוזים בעלת מוניטין. אנשי השיווק שלה יספקו מידע וייעצו לגבי כל מתלבט על מנת שיבחר את הקרוז המתאים לצרכיו ולטעמו האישי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here